Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Verlita“ teikia plataus spektro kilnojamojo vertinimo paslaugas, ypatingą dėmesį skirdama klientų aptarnavimui. Dėka ilgalaikę ir nepriekaištingą reputaciją turinčių darbuotojų, visos įmonės teikiamos paslaugos pasižymi kompetentingu, skaidriu vertinimo atlikimu bei savalaikiu ir maloniu kliento aptarnavimu.

2010 m. pradejusi licenzijuoto vertintojo veiklą, UAB “Verlita” įsitvirtino kaip viena pirmaujančių turto vertinimo įmonių Lietuvoje, savo teikiamų paslaugų spektrą išplėtusi iki visų tipų tiek kilnojamojo, tiek ir nekilnojamo turto licenzijuoto vertinimo.

Verlita savo atstovybes turi ne tik Vilniuje, taigi klientas gali būti tikras, kad įmonės darbuotojai operatyviai įvykdys apžiūras bet kurioje Lietuvoje vietoje.

Verlita pasirengusi pagelbėti klientui visada ir visose su turto vertinimu susijusiose situacijose. Esant poreikiui Verlitos darbuotojas atvyksta į vertinamo objekto buvimo vietą nedelsiant, nepaisydamas darbo valandų ir laisvadienių. Verlitos klientai užtikrintai žino, kad nėra mažų nereikšmingų vetinimų, kiekvienas darbas atliekamas kruopščiai ir savalaikiai.

Verlita, siekdama išlaikyti aukštus kompetencijos ir kokybės standartus, visada vadovaujasi LR įstatymais bei Lietuvos, Europos ir tarptautiniais turto vertinimo standartais bei metodikomis, todėl galite neabejoti atlikto vertinimo tikslumu ir patikimumu. Įmonės darbuotojus yra ne kartą pasitelkusios LR teismų institucijos, valstybinės įmonės, privačios kompanijos.

Jei norite būti ramūs dėl kilnojamo turto vertinimo paslaugų – mes tinkamas partneris Jums!

Vertiname savo klientų pasitikėjimą, todėl vadovaujamės griežtais kokybės standartais ir profesinės etikos reikalavimais. „Verlita“ specialistai, turintys ilgametę praktinę patirtį turto vertinimo srityje, pritaikys Jums tinkamiausią vertinimo metodiką, leidžiančią optimaliai ir operatyviai nustatyti Jūsų turto vertę ir būklę.

Savo partneriams taikome lanksčią kainų ir atsiskaitymo sistemą!